Jihoruský ovčák Jihoruský ovčák

ruský černý teriér | jihoruský ovčák

Vítejte na stránkách

 

AKTUALIZACE: 19. srpna 2012 - "O plemeni" - Charakter, dále pak "PSI", "FENY" (fotky z prvních povahových testů) a "ŠTĚŇATA"

Nově se s námi můžete potkat na Facebooku - zde se mnou můžete přímo komunikovat, ptát se na to, co vás zajímá, můžete se dozvědět informace z našeho každodenního života. Zkrátka je to takové malé, aktuální až téměř on-line okénko do naší chovatelské stanice.

Euphoric Black Blossom / Propagujte i svojí stránku

Na nových www stránkách stále pracuji.

Tento web by měl ukázat, jaký je život s černým teriérem a jihoruským ovčákem. Zejména jihoruského ovčáka předchází v povědomí veřejnosti jeho pověst coby nebezpečného a agresivního plemene. Ráda bych proto vnesla do širšího povědomí skutečnost, že jihorus je pes jako každý jiný. Jako ostatní velká plemena má sice svá specifika, ale při správné a nijak náročné výchově můžete mít i vy tohoto krásného "maxipsa Fíka" a strávit s ním nenapodobitelné chvíle. Pořídíte-li si jednou jihorusa, ze slova jednou se stane navždy.

Omluvte proto dočasné nedostatky.


Pokud uvažujete o koupi štěňátka, navštivte sekci ODKAZY. Zde naleznete kontakty na webové stránky mých přátel, kteří nás léčí, zkrášlují na výstavy nebo se momentálně starají o nové přírustky plemen jihoruský ovčák, černý teriér a nádherných britských koček. Jsou to lidé, kteří celý svůj život zasvětili pejskům, kočičkám či obojímu, milují je celým srdcem a věnují jim každou volnou chvíli. Nenajdete zde množitele, ani ty, kteří staví na první místo vlastní ambice. Jsou to chovatelé, kteří neváhají vynaložit nemalé prostředky a mnoho sil k dosažení svých chovatelských cílů. Rodičovské páry vybírají s maximální zodpovědností a s důrazem na kvalitu a zdraví budoucích odchovanců. Pokud jste četli moje články v sekci Přečtěte si a ztotožňujete se s mojí filozofií ve vztahu ke zvířatům a zejména ke psům, pak v mých přátelích nenaleznete pouhého "chovatele", ale rádce a kamaráda na dlouhá léta stejně jako já.

Návštěvní kniha

Černý ruský teriér CHS Euphoric Black Blossom
TOPlist

 
Černý ruský teriér kontakt
Úvoz 88, 602 00 Brno
Tel.: 776 844 444
E-mail: natalie.bezvodova@seznam.cz
Ruský černý  teriér FCI Chovatelská stanice Euphoric Black Blossom Tvorba www stránek moonbarks

RUSKÝ ČERNÝ TERIÉR
JIHORUSKÝ OVČÁK

AND